"Dielo, ktoré človek vytvára, nie je nič iného ako forma denníka" 

Pablo Picasso 

 Sledujte nás :  Facebook  Instagram Pinterest 

                                                                                    

Vitajte vo Varkštate

Pod názvom "Varkštat"sa renovujú a vyrábajú krásne veci do domácnosti a záhrady, či už od dekupáže na rôzne materiály, tvorbu doplnkov z cementu a betónu, dekorácií na skrášlenie Vášho domova až po redizajn a výrobu nábytku. Nové i opotrebované....pod štetcom skrášlim všetko. Samozrejme i na zákazku.

Pri mojej tvorbe hrá hlavnú úlohu "Recyklácia a Redizajn"

Väčšina mojich výrobkov je vyrobená už z použitého materiálu, ako napr. základ na adventný svietnik použijem nepotrebný tanier , taburetku vyrobím zo starej pneumatiky, konzervy z potravín premením na vázy, kvetináče. Všetko čo sa dá si sama nazbieram v prírode, ovocie do vencov si sama vysuším. Preto je každý výrobok originálny a jedinečný.

Na začiatku to bola kreativita vo voľnom čase vo forme dekupáže, prerábka a výroba nových dekorácií v našej domácnosti. Nasledovala výroba dekorácií na obdarovávanie priateľov a netrvalo dlho, prišiel na rad nábytok. To už bolo nutné prerobiť jednu izbu v dome na ateliér. 

Čo bola na začiatku zábava, prerástlo do vášne a dnes väčšinu času trávim v ateliéri, kde s láskou tvorím. Budem veľmi rada ak moje výrobky skrášlia a zútulnia Váš domov. 

Vanesa ❤ 

Ak máte akékoľvek otázky, napíšte nám.